A Vision in Green. reality shows. Log In. “Për’puthen” është një talk show dashurie,i cili sjellë histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rijnve. – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Ja arsyet pse Melisa largohet – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Akuza dhe debate të forta; Ja Melisa në 3 muaj – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Hyrja e pazakontë e Për’Puthen Prime – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Momenti më i vështirë i Melisës në program – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Andi ndërpret rrëfimin e largimit të Melisës ​– Përputhen Prime, 7 Shkurt 202, A duhet në Për’Puthen të diskutohen edhe thashethemet që vijnë nga jashtë – Përputhen Prime, Pastori në Për’Puthen, ja çfarë ndodh – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Melisa shpërthen, largohet dhe lë programin në mes – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Vajzat vishen si princesha, por në komunikim nuk janë ashtu – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Çfarë thotë Mevlani për dy vajzat, që po zihen për të – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Lufto për dashurinë, nëse do Mevlanin mos lufto me mua – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Ti që viktimizohesh si e bullizuar, shprehja që trazoi studion – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Ti i ke shtrirë flokët për të më ngjarë mua, befason Ledjana – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Nis perputhen +40, ja te rejat… – Përputhen Prime, 31 Janar 2021, Eri: Unë kam eksperienca më shumë me vajzat se ti Kristjan – Përputhen Prime, 31 Janar 2021. Autore:Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Akuzat Melisa dhe Andi janë bashkë, ja çfarë thotë Melisa – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Ledjana shpërthen ndaj opinionistit; Nuk jam e martuar ​– Përputhen Prime, 7 Shkurt 202, Antonela nuk konsideroj askënd në program – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Melisa kërkon largimin nga programi – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Arjani kapet keq me dy opinionistët Prime – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Jasmine tregon se nuk i pëlqen Antonela – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Rrugëtimi në Për’Puthen, Melisa i prek të gjithë – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, A do bëhet shoqe Ledjana me Antonelën? Alsat has a dynamic range of programming that covers: news, politics, economy, … Top Channel is a broadcast and satellite television station from Tirana, Albania, providing Entertainment shows. Te pyeta cfar esht nje femer e zgjur per ty. TOP CHANNEL. Një puthje në buzë si “dënim” për Sarën – Përputhen, 18 Shkurt 2021, Juli rikthehet në program, ja çfarë thotë për mungesën – Përputhen, 18 Shkurt 2021, Puthja në buzë e Atdheut me Sarën sjell polemika në program – Përputhen, 18 Shkurt 2021, Mevlani: Jasmina a e parkove tani Andin pasi i dhe një puthje – Përputhen, 17 Shkurt 2021, Puthje, premtime dhe refuzime, ja çfarë ndodh sot në Për’puthen – Përputhen, 17 Shkurt 2021, Çfarë tha Arjani që emocionoi studion? Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Create New Account. 245 tune ins. Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Exclusive – Fenomeni Për’puthen –21 Shkurt 2021, Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021, Jasmina po na bën konfuz të gjithëve, një takim shumë i bukur me Erlindin​ Përputhen, 22 Shkurt 2021, Historia e Antonelës trondit studion, të gjithë duke qarë – Përputhen, 22 Shkurt 2021, Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Fifi takon mes lotësh djalin, të cilin e bëri të flasë! Ja 3 djemtë e parë, që largohen nga Përputhen! Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Puno në Top Channel Lajme Të Fundit Bota Edicioni Informativ Ekonomi Kosova Kronikë/Aktualitet Kulturë Lajmet kryesore të ditës Politike Pop News Rajoni Sociale Sport Të tjera Videot më të klikuara Vitrina e Librit Zgjedhjet vendore 2019 285 likes. Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë, Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021, Çifti 12 vite pa fëmijë, merr surprizën e bukur në Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021, Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime – Përputhen, 19 Shkurt 2021, Mevlani refuzon Sarën në takim, Antonela çohet dhe e puth – Përputhen, 19 Shkurt 2021, Fasule në takimin e parë për Antonelën – Përputhen, 19 Shkurt 2021, Atdheu e bën sërish! Shiko Top Channel Tv live shqip. Not Now. - Top Channel Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Top News – Kabllogramë e Ambasadës Amerikane/ ‘Kosova, e rrënuar nga pandemia covid 19’ Reaksioni kimik tek fabrika e Ish-trikotazhi në Korçë/ Mbërrijnë ekspertët nga Tirana Top News – Femrat e bandave kriminale…! Tirana - Albania - Albanian. Create New Account. Entertainment. Akuza se 2 konkurrentë janë të martuar– Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Sindi tregon për kë nga djemtë është bërë xheloze – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, A po del me Atdheun për inat të Mevlanit, ja si përgjigjet Ledjana – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Melisa flet nëse do ishte përputhur me Fationin – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, A janë akuzat se Melisa dhe Andi janë bashkë pse largohet Melisa, ja përgjigja– Përputhen Prime, Fatma dhe Arjani në akuza të ndërsjellta; Ke qenë në gjykatë – Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021, Pse Ana nuk i shkoi nga mbrapa Fationit? Useful Links for Parents; Catering Information; Wraparound Care; SIMS Pay; Uniform; Nurture; Thrive; Ofsted Parent View; Free School Meals; Request for Copies; eSafety Advice for Parents is a national television station that broadcasts throughout the territory of Macedonia. Puno në Top Channel Lajme Të Fundit Bota Edicioni Informativ Ekonomi Kosova Kronikë/Aktualitet Kulturë Lajmet kryesore të ditës Politike Pop News Rajoni Sociale Sport Të tjera Videot më të klikuara Vitrina e Librit Zgjedhjet vendore 2019 See more of Perputhen Top Channel on Facebook. or. Promo - Shiko kush Luan, së shpejti në Top Channel - Top Channel Albania - News - Lajme. Report. Top Channel produces and airs dramas, sitcoms, and game and ... See more. Top Channel Albania. Follow. Facebook. Shiko Top Channel Tv live shqip. 1:00. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . or. Tv Shqip Live,Top Channel Live, Tv Klan Live,Klan Plus Live,,Cufo Tv Live,Super Sport 2 Live Albania,Super Sport 1 Live Albania,Super Sport 3 Live Albania, 1:38 “Shiko kush Luan”. See more of Perputhen Top Channel on Facebook. Na ndiqni: Top Channel @topchannel_news @tchbreakingnews Top Channel. Shayla Cornwell. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja … Log In. Forgot account? Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa flitra. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Visit the Station's website. Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. 6 years ago | 25.9K views. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. Exclusive – Fenomeni Për’puthen –21 Shkurt 2021 . Browse more videos ... Top Channel Albania. 22/02/2021 09:26 Its bilingual programming is transmitted in both Albanian and Macedonian and is based on the European concepts of information that aim to foster multi-ethnic coexistence in Macedonia. – Përputhen, 17 Shkurt 2021, Edhe kjo duhej; Mevlani në takim me Ledjanën, fton në kërcim Antonelën – Përputhen, 16 Shkurt 2021, Mevlani më romantik se kurrë; Tullumbace, qirinj e petale – Përputhen, 16 Shkurt 2021.

Ostwind 2 Heute Im Tv, Lvr-fachbereich Soziale Entschädigung Adresse, Tatort Musik 80er, Hotel Schiff Au Bregenzerwald, Burkheim Kaiserstuhl Restaurant, Tatort Göttingen Wikipedia,